Zamknij

TA STRONA UŻYWA COOKIE.


WARUNKI DOSTAWY ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Te, które zostały złożone do godz. 13.30 przyjmowane są do realizacji tego samego dnia. Zamówienia złożone po tej godzinie lub w weekend lub dni świąteczne przyjmowane są do realizacji w najbliższym dniu roboczym.
 2. Czas realizacji zamówień określony jest na karcie produktu. 1 dzień oznacza co najmniej 24 godziny. 95% zamówień złożonych do godz. 13.30 - wysyłanych jest następnego dnia po złożeniu, pod warunkiem dostępności towaru.
 3. Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich DHL, DPD i Fedex. Możliwy jest również odbiór osobisty, po wcześniejszym uzgodnieniu daty i godziny odbioru.
 4. Zamówienia za kwotę minimum 1000,00 zł netto (1230,00 zł brutto) opłacone w formie przelewu przedpłata na rachunek bankowy lub za pośrednictwem PayU – dostarczane są bezpłatnie.
 5. Informacje dotyczące zamówienia są wysyłane na adres mailowy podany w zamówieniu.
 6. Nie odebranie złożonego i potwierdzonego zamówienia bez uzasadnionych przyczyn może skutkować zablokowaniem możliwości dokonywania zakupów w sklepie w przyszłości (ta sytuacja nie dotyczy możliwości odstąpienia od umowy zawartej na odległość).
 7. Zmiana statusu zamówienia na „zrealizowane” oznacza, że jest gotowe do odbioru (należy uzgodnić termin) lub zostało przekazane firmie kurierskiej. W wiadomości e-mail wysyłany jest nr listu przewozowego, który pozwala śledzić status przesyłki.
 8. PŁATNOŚCI


  Formy płatności za zakupy:

  - przelew przedpłata na podstawie faktury proforma,

  - gotówka przy odbiorze,

  - po wcześniejszym uzgodnieniu – jednostki budżetowe mogą otrzymać możliwość odroczonej płatności.